Yükleniyor

Neler Yapıyoruz

SEO NAME

TASARIM

Gördüğün, Duyduğun, Hissettiğin

Duyulara hitap eden her şeyin, kreatif bir tasarıma ihtiyacı vardır. Biz tasarlarken, tüm bunları göz önünde bulundurarak, ortaya koyduğumuz reklam çalışmasının markanıza olumlu bir şeyler katması yönünde çaba sarfetmekteyiz. Çünkü bizce, reklamın kötüsü olur.

SEO NAME

PRODÜKSİYON

Markanızı, hedefe taşıyan işler

Bize göre, bir broşürden, ulusal veya global mecralarda yayınlanacak bir reklam kampanyasına kadar tüm çalışmalar, markanızı hedeflediği noktaya getirecek prodüksiyonlardır ve hepsi aynı önemdedir.

SEO NAME

3D MODELLEME
ANİMASYON

Gerçekten Gerçek Gibi

Ürün tasarımlarınızda, stant veya diğer mimari tasarımlarınızda realistik sonuçlarla 3B modellemeler yapıyoruz.

SEO NAME

WEBSİTE & E-TİCARET

Markanızın ilk adresi

Biz web sayfanızı tasarlarken, otomobil gibi tasarlarız. Kullanıcının göz zevkine hitap etmesi, yani tasarımı, kullanırken ihtiyaç duyulacak herşeyin kolay ulaşılabilir tasarlanması, yani kullanım kolaylığı ön plandadır.

SEO NAME

INTERNET REKLAM YÖNETİMİ

“Google’da üst sırada çıkmak”tan daha fazlası

Internet bütçenizin dönüşüm sağlaması için, “Google’da üst sırada çıkmak”tan daha fazlasına ihtiyacınız olduğunu düşünüyoruz.

SEO NAME

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Müşterilerinizi aracısız dinleyin

Bir çok marka, sosyal medyada yeteri kadar yer alamadığı için tüketici tarafından ‘müşterilerini dinlemeyen marka’ algısını oluşturmaktadır.

SEO NAME

MEDYA PLANLAMA

Patronun değil, müşterinin izlediği mecra!

Medya planlaması, bütçe hesaplamasından daha çok, kreatif bir iştir. Her reklam kampanyası için; reklamın amacına, içeriğine, kampanyanın hedef kitlesine, zamanına, lokasyonuna ve buna benzer tüm kanallarına yönelik değerlendirmeler yaparak, hem doğru satınalmayı, hem de doğru kreatif çalışmayı birlikte yürütüyoruz.

Başa Dön